0,00 zł
Strona główna

Naturalne i ekologiczne smoczki dla dzieci i noworodków


Smoczki z naturalnego kauczuku BIBS

BIBS to uspokajający smoczek w kształcie przypominającym wisienkę. Jest ona wykonana z naturalnego kauczuku, pozyskiwanego z drzewa Hevea. Dzięki temu, końcówka smoczka jest miękka i elastyczna. Wspomaga to odruch ssania u dziecka. Okrągła tarczka w stylu retro zakrzywia się delikatnie do twarzy. 3 otworki w tarczy zapewniają odpowiednią wentylację, nie powodując podrażnień buzi dziecka.

Naturalne piękno
Klasyczny wygląd, różnorodność kolorów i świetne właściwości to cechy charakteryzujące smoczki BIBS. Duńska marka jest uwielbiana przez niemowlaki i mamy na całym Świecie. Końcówka smoczka to naturalny kauczuk*, który w kształcie i dotyku przypomina pierś mamy. Użyty do produkcji materiał jest miękki i elastyczny, co wspomaga odruch ssania przez maluszka. W procesie produkcji producent nie stosuje chemicznych stabilizatorów.

*w zależności od pory pozyskiwania mleczka kauczukowego z drzewa Hevia końcówka smoczka może różnić się kolorem i przeźroczystością

Właściwości dynamiczne
Końcówka smoczka wypełniona jest powietrzem, dzięki temu pracuje ona w trakcie ssania. Producent zaleca wymianę smoczka po 30 dniach użytkowania lub częściej, gdy zajdzie potrzeba. Zużyty smoczek charakteryzuje się powiększeniem końcówki, która swoim kształtem przypomina ogromną kulę.

Kształt

Właściwości smoczków BIBS sprawiają, że niemowlaki je uwielbiają. W swojej budowie smoczki są przyjazne dla zdrowia i środowiska, wspierają naturalny rozwój dziecka. Kształt końcówki do ssania wyglądam zbliżony jest do naturalnego. Wspiera prawidłowy odruch ssania. Zaworek powietrzny pomaga dopasować końcówkę do buzi, naturalnie rozwija to podniebienie, łuk zębowy, zęby i dziąsła. Użyty do produkcji materiał to 100% naturalnej gumy hevea, która jest miękka, elastyczna, odporna na pęknięcia. Uchwyt i tarczka wykonana jest z nietoksycznego poliporypenu (PP). Dobrą wentylację i brak podrażnień gwarantują wykonane w tarczce trzy otworki. 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć! Jesteśmy Zezole, Comets, Zanimos, Aliens, Bubbles, Comics, Rounard #zezole #szkicownik

Post udostępniony przez Łóżeczka | Kołyski | Zabawki (@multibabyeu)